Regionalny Turniej Badmintona

W dniu 11 grudnia odbyła się kolejna edycja Regionalnego Turnieju Badmintona organizowana przez naszą szkołę. W turnieju brały udział po dwie szkoły z Chorzowa i ze Świętochłowic. Z wielką radością mogliśmy wczoraj patrzeć na rywalizację uczniów która, możemy to śmiało powiedzieć z roku na rok stoi na coraz wyższym poziomie sportowym.

Dodatkową radością jest fakt, iż nasi uczniowie zwyciężyli w kategorii chłopców młodszych i dziewcząt młodszych, natomiast w grupie starszej i chłopcy, i dziewczęta zajęli trzecie miejsca. Wyniki indywidualne pokazały, że jako szkoła zdobyliśmy pierwsze miejsce.

Nagrody były godne wysokiego poziomu turnieju: uczniowie otrzymali piłki, rakiety do badmintona, bidony, słodycze i najważniejsze dla sportowca medale. Impreza pod każdym względem była bardzo udana.

Życząc sobie Radosnych Świąt Bożego Narodzenia stwierdziliśmy, że niecierpliwie myślimy już o przyszłorocznym spotkaniu na badmintonowym boisku.