Więcej o: „Szkolne Mikołajki”

„Szkolne Mikołajki”

Jak co roku naszą szkołę odwiedził Mikołaj, który wręczył dzieciom podarunki. Jednakże charakter tegorocznych „Mikołajek” odbiegał nieco od poprzednich edycji. W tym roku dzieci nie tylko otrzymały prezenty, ale i same zamieniły się w pomocników Mikołaja, przygotowując podarunki dla kolegów z Przedszkola Integracyjnego Nr 16 w Chorzowie. Uczniowie kolejny raz wykazali się empatią i utwierdzili w przekonaniu, jak wielką radość może sprawić pomaganie innym.

Obchody Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych

Tradycją w naszej szkole już są obchody Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych. W tym roku nasi uczniowie oraz zaproszeni rodzice oraz goście mieli możliwość uczestniczenia w przedstawieniu muzyczno-tanecznym. Ten dzień uświetniły występy: Zespołu „Tolerancja”,  Daniela Karczewskiego- solisty oraz członka zespołu „Na szlaku”, Zespołu Breakdance i Zespołu ” Fasolki”.