Śródroczny wyjazd – „Zielona Szkoła 2015”

W tym roku ponownie pojechaliśmy na „Zieloną szkołę” do Wisły. Po drodze zwiedziliśmy skocznię narciarską w Wiśle Malince oraz zaporę w Wiśle Czarne. Słoneczna pogoda sprzyja górskim wędrówkom i spacerom po mieście. Obejrzelismy już wystawę w Muzeum Beskidzkim, w Wiślańskim Centrum Kultury i w oddziale PTTK. Braliśmy również udział w Festiwalu Piosenki Młodzieżowej w Amfiteatrze. Dużą atrakcją dla naszych uczniów był przejazd ciuchcią do Zamku Prezydenta RP. Tegoroczny pobyt urozmaiciły takie atrakcje jak: Konkurs Wokalno-Taneczny, konkursy plastyczne, rozgrywki sportowe, pokaz mody, zabawę „Zakupy za jeden uśmiech”, zawody w bilarda i tenisa. Dowiedzieliśmy się także, skąd wypływa rzeka Wisła oraz przez jakie miasta przepływa. Wisła na początku lata oferuje swoim mieszkańcom i turystom wiele atrakcji, z których korzystamy, chłonąc atmosferę tego urokliwego miasta.