Piknik Bajkowy

prace plastyczne

W dniu 04.06.2019r. w ogrodzie Starochorzowskiego Domu Kultury odbył się  Piknik Bajkowy, zorganizowany w ramach programu „Zaczarowany świat bajek” z okazji promowania czytelnictwa. Część uczniów naszej szkoły od paru lat uczestniczy w zajęciach organizowanych w Bibliotece Miejskiej, gdzie miała  okazję poznać bohaterów wielu ciekawych bajek. W pikniku brali udział wszyscy uczniowie naszej szkoły oraz grupa mieszkańców DPS  REPUBLIKA. Na  pikniku dokonano podsumowania szkolnego  konkursu plastycznego z rozdaniem nagród oraz zaprezentowano krótki filmik, dokumentujący wypowiedzi uczniów  na temat  ulubionych bohaterów bajkowych.  Wszyscy wspaniale bawili się podczas zabaw muzyczno-ruchowych , a dodatkową atrakcją była  wata cukrowa, popcorn ,  słodki poczęstunek oraz kiełbaski z grilla.