Szkolne Obchody Dnia Dziecka

Dzien Dziecka

Szkolne obchody dnia dziecka w tym roku odbyły się w naszej szkole 5 czerwca. Po przywitaniu i złożeniu życzeń na scenę wkroczył Kris- animator, który przez ponad godzinę bawił nasze dzieci! Były tańce, żarty, baloniki, bańki, serpentyny, piłeczki, szczudła, przeciąganie liny, wszystko to w muzyczno- kolorowym sosie. Po zabawie uczniowie odpoczywali jedząc przygotowane dla nich smakołyki. W drugiej części na ośmiu stanowiskach przygotowaliśmy zmagania: sportowe, muzyczne, plastyczne, kulinarne, taneczne i inne. Uczniowie wykonali w trakcie Dnia Dziecka kartki okolicznościowe dla swoich koleżanek i kolegów przebywających w szpitalu dziecięcym w Chorzowie. Na finiszu tego udanego i radosnego dnia rozdaliśmy dyplomy i nagrody. Nastąpiło rozwiązanie konkursu” Bądźmy tolerancyjni jak dzieci”. Uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe, które wywołały na ich buziach wyraźny uśmiech zadowolenia. To był naprawdę udany, ciepły i radosny dzień.Szkolne Obchody Dnia Dziecka