Dzień Dziecka 2018

Konkurencje na Dzień Dziecka 2018

Szkolne obchody Dnia Dziecka odbyły się w tym roku na naszym szkolnym boisku. Dzieci rywalizowały i bawiły się wspólnie na 10 różnorodnych stanowiskach gdzie mogły się wykazać zręcznością, celnością, siłą, skocznością, zwinnością i wieloma innymi cechami oraz zdolnościami. Zawody sportowe przeplatane były zabawami tanecznymi, które sprawiły dzieciom wielką radość oraz poczęstunkiem, który rysował na buziach dzieci „smaczny uśmiech”. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone upominkami i słodyczami, które były nagrodą za wysiłek włożony w sportowe zmagania. Ogłoszone zostały także wyniki konkursu plastycznego „Mistrzostwa Świata oczami dziecka”. Chcemy dodać, że w tym roku w przeprowadzeniu zawodów pomagały dzieci z klas starszych co było dla wszystkich miłym i ciekawym doświadczeniem. Piękna pogoda dodatkowo sprawiła, że był to bardzo radosny i „ciepły” dzień w naszej szkole.