Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

w związku z panującą obecnie pandemią koronawirusa i wiążącą się z nią niełatwą sytuacją w naszym kraju i na świecie, chcielibyśmy podkreślić, jak ważne jest to, abyśmy się wspierali i wzajemnie sobie pomagali. Możliwe, że wielu z Was mocno odczuwa konsekwencje tej nowej sytuacji, ale jedynie poprzez solidarne i konsekwentne przestrzeganie zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz lekarzy i ekspertów możemy przyspieszyć proces zażegnywania tego wyjątkowego stanu przejściowego. Apelujemy o korzystanie jedynie ze sprawdzonych i wiarygodnych źródeł informacji nt. COVID-19.

Bez wątpienia niemożność zobaczenia się ze szkolnymi kolegami i koleżankami oraz nagła reorganizacja trybu życia i nauki nie jest są dla uczniów łatwe. W trosce o Was, uczniowie, przygotowaliśmy i umieściliśmy na naszej stronie internetowej materiały edukacyjne, mające na celu wsparcie w produktywnym zagospodarowaniu czasu spędzonego w domu i kontynuację procesu nauki zdalnie.

Życzymy uczniom powodzenia, a wszystkim – zdrowia, a także liczymy na to, że niedługo zobaczymy się znowu w szkolnych klasach.  tulipany