Wystawa prac CZYSTE ŚRODOWISKO- LEPSZE UZDROWISKO

W ramach corocznych obchodów Światowego Dnia Ziemi w Zespole Szkół Specjalnych Nr 2 rozpisany został konkurs plastyczny dla uczniów szkół specjalnych pod hasłem CZYSTE ŚRODOWISKO- LEPSZE UZDROWISKO. Forma i technika pracy była dowolna. W ramach konkursu prace wykonało około 100 uczniów Zespołu Szkół Specjalnych Nr 2, Zespołu Szkół Specjalnych ze Świętochłowic.  Podczas spotkania w Pałacu Młodzieży w Katowicach została zorganizowana wystawa prac wykonanych na konkurs i zostały rozdane nagrody dla laureatów konkursu. Planowane wyjście w plener, niestety musiało zostać odwołane ze względu na warunki pogodowe. Podczas spotkania w Pałacu Młodzieży w Katowicach uczniowie uczestniczyli w pogadance ekologicznej i wzięli udział w projekcji filmu MIKROKOSMOS

Rysunek na konkurs.