„WYGRAJMY RAZEM”- na sportowo po raz pierwszy- Batory i przyjaciele.

logoNa obiektach sportowych MORiS w Chorzowie odbyła się I edycja zawodów
„WYGRAJMY RAZEM”- na sportowo Chorzów Batory i przyjaciele.
Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Specjalnych nr2 w Chorzowie.
W zawodach udział wzięły następujące szkoły: Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 w Świętochłowicach, Zespół Szkół Specjalnych nr3 z Chorzowa, Zespół Szkół Specjalnych nr4 z Rudy Śląskiej i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr7 z Rudy Śląskiej.

Zawody WYGRAJMY RAZEM pomyślane były bez tabel wyników oraz bez stoperów. Nie mierzyliśmy czasu ani odległości, mierzyliśmy dobry nastrój i radość z wykonywanych ćwiczeń. Mierzyliśmy także szerokość uśmiechów dzieci i skalę ich radości z pokonywania własnych ograniczeń. WYGRALIŚMY RAZEM i wygrał duch radosnej zabawy. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale i słodkości, a szkoły dostały zestawy do gry w badmintona. Serdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr2 w Świętochłowicach za pomoc w zorganizowaniu imprezy.
Nie możemy doczekać się chwili gdy w przyszłym roku spotkamy się PO RAZ DRUGI- MY CHORZÓW BATORY I NASI PRZYJACIELE!
Nasi zawodnicy.