TVP KATOWICE

W ramach programu „Przygoda z teatrem bez barier” odbyła się wycieczka do siedziby Telewizji Katowice. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć telewizję „od kuchni”. Na początku zobaczyli krótki film omawiający wszystkie programy realizowane w TVP Katowice. Następnie udali się na „wycieczkę” po budynku telewizji. Uczestnicy zobaczyli 3 studia telewizyjne, w których realizowane są różne programy . Największe wrażenie na dzieciach zrobiło studio w którym nagrywany jest program „Aktualności”. Na żywo zobaczyły scenografię znaną z telewizji. Poznały profesjonalną kamerę filmową oraz mogły „ zobaczyć siebie w telewizji”. Zwiedzanie zakończyliśmy wspólnym zdjęciem w miejscu, gdzie nagrywane są „Aktualności”. Wyjazd wzbogacił wiedzę uczniów oraz był okazją do wielkich przeżyć i pozytywnych emocji.

Uczniowie w TVP Katowice