„W poszukiwaniu jesieni”- podsumowanie konkursu fotograficznego.

W listopadzie 2018 dobiegł końca Szkolny Konkurs Fotograficzny pt. „W poszukiwaniu jesieni”. Jego celem było rozwijanie kreatywności uczniów oraz uwrażliwienie ich na piękno środowiska naturalnego. W konkursie wzięli udział uczniowie klas gimnazjalnych oraz szkoły podstawowej. Interpretację tematu pozostawiliśmy młodym fotografom, którzy w ciekawy sposób przedstawili jesienne krajobrazy i detale.

Laureatami konkursu zostali:

Dawid Szulc – I miejsce

Daniel Maćkowiak – II miejsce

Kinga Skórniewska – III miejsce

Wyróżnienia zdobyli: Angelika Adamczyk, Dagmara Dasler, Justyna Paszek, Daniel Szolc.

Prace uczniów można było oglądać na wystawie szkolnej, a obecnie można je podziwiać na wystawie w Domu Kultury Batory w Chorzowie.  Wszystkim uczestnikom i laureatom gratulujemy i dziękujemy!