Tydzień „Magicznych słów” – podsumowanie.

Logo Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo

 

 

PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM !!! 

Tydzień „magicznych słów” w naszej szkole dobiega końca. W poprzednim tygodniu  uczyliśmy się używać tych słów na co dzień. W każdej sytuacji i wobec każdego człowieka. Każdy z Nas wie, że te słowa to najważniejsze słowa człowieka kulturalnego i dobrze wychowanego.

Na godzinie wychowawczej, podczas zajęć z FOiS nauczyciele  rozmawiali z uczniami o sytuacjach, w których słowa te są wymagane, ale też i o takich, w których są  mile widziane. 

 Mamy nadzieję, że każdy z Was zdołał wyczarować magiczne słowo i sprawić, że na czyjejś twarzy zagościł uśmiech.  Na pewno wielu z Was okazało życzliwość swoim kolegom i koleżankom,  czy swoim bliskim.

Dziękujemy za każde dobre słowo, miły gest i uśmiech na Waszych twarzach. Byłoby wspaniale, żeby tydzień”magicznych słów” zamienił się w rok, a najlepiej w całe życie!

BYCIE DOBRYM ZAWSZE SIĘ OPŁACA! Bądźcie więc dobrymi!

Tablica ze zwrotami grzecznościowymi.         Tablica ze zwrotami grzecznościowymi.