Szkolny Dzień Wiedzy o Autyzmie

Nasi uczniowie wystawiają Kopciuszka.Jak co roku wychowawcy i uczniowie zespołów edukacyjno- terapeutycznych dla dzieci z autyzmem zaprosili społeczność szkolną na koncert do Domu Kultury Batory. W tym roku, spotkanie odbywało się pod hasłem „w naszym świecie jest bajkowo..”, a główną atrakcją spotkania była inscenizacja bajki Kopciuszek, w której główne role grali nasi uczniowie, a wspierała ich Capella Nicopolensis, która uświetniła nasze przedstawienie renesansowymi tańcami.

Po przedstawieniu wręczone zostały nagrody dla laureatów konkursu plastycznego „Mój świat, moje marzenia i pasje..”.Nagrodzone prace można było oglądać na wystawie. 
Dziękujemy, że w tym dniu byli z nami członkowie Stowarzyszenia Nowoczesny Chorzów, oraz dzieci i wychowawcy z Przedszkola nr 16 i Przedszkola nr 12 w Chorzowie, jak również dyrektor i podopieczni Domu Pomocy Społecznej Republika w Chorzowie.
 
Reportaż w chorzowianinie.pl  www.youtube.com/watch?v=64dFUL0Q8y8
Fotoreportaż z tego wydarzenia będzie można zobaczyć w majowym numerze Hajduczanina.