Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

NIE OCENIAJ…. SPRÓBUJ MNIE ZROZUMIEĆ….
Pod takim hasłem 6 kwietnia uczniowie zespołów edukacyjno-terapeutycznych z wychowawcami zorganizowali koncert w Domu Kultury Batory. Pretekstem do organizacji tego koncertu był Światowy Dzień Świadomości Autyzmu obchodzony 2 kwietnia.

Dzieci zaprezentowały swoje pasje, zainteresowania, marzenia, swój świat. Podczas występów artystycznych mogliśmy podziwiać talenty muzyczne, taneczne. Spotkanie to, było również okazją do wręczenia nagród laureatom konkursu umiejętności społecznych, zawodów sportowych zorganizowanych dla dzieci .
Wręczono również nagrody laureatom konkursu plastycznego „Niebieska pocztówka dla mojego kolegi”.
Jest nam niezmiernie miło, że w koncercie tym uczestniczyły dzieci z Przedszkola Integracyjnego Nr 16 w Chorzowie i przedstawiciele Stowarzyszenia na rzecz Autyzmu KOKARDKA.