Przygoda z Teatrem bez barier

W ramach programu „Przygoda z Teatrem bez barier” uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć cztery przedstawienia teatralne prezentowane przez dzieci ze szkół podstawowych kl. I-III i kl. IV-VI. podczas V Festiwalu Małych Form Teatralnych na terenie Chorzowskiego Centrum Kultury.

Były to:
 „Alicja w krainie czarów”,
„Zaklęte łabędzie”,
 „Złota rybka”,
 „Czarno na białym”.
Przedstawienia te były oceniane przez jury ,w skład którego zasiadały znane osoby związane ze światem teatru i filmu.
Podczas przerwy między spektaklami Pani Agata Śliwa przeprowadziła lekcję teatralną, w trakcie której uczniowie mogli przypomnieć sobie o zasadach zachowania się w teatrze i podstawowych terminach teatralnych. Zostały również przeprowadzone zajęcia muzyczno- ruchowe. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek w formie pysznego pączka.