Spotkanie Noworoczne

Uczniowie SP 33 na występie noworocznym dla seniorów.

Działający w Szkole Podstawowej Specjalnej Nr 33 im. Jana Brzechwy zespół artystyczny „Latawce” z okazji nadejścia Nowego Roku zaprosił na noworoczno- karnawałowe spotkanie panie z Klubu „Ewa” działającego przy Miejskim Domu Kultury Batory. W ramach spotkania uczniowie zaprezentowali występ składający się z dwóch części. W części pierwszej uczniowie przedstawili układy taneczne do melodii i piosenek o tematyce świąteczno- zimowej.W drugiej części występu zaprosiliśmy wszystkich do zabawy przy najnowszych przebojach, królujących na parkietach dyskotek. Spotkanie odbyło się 4 stycznia 2017 r. o godz. 14 w MDK Batory i miało charakter integracji międzypokoleniowej. Chcemy tym spotkaniem zintegrować pokolenia, aby nie tylko wspólnie spędzać świąteczny czas. Być może nasi uczniowie i członkinie Klubu Ewa nawiążą przyjaźń, która zaowocuje współpracą  nie tylko na polu artystycznym.