Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „SMACZNIE, ZDROWO, KOLOROWO”.

Owoce, Warzyw, Żywności, Zielony, Pomidor, ZdroweZ przyjemnością informujemy, że organizowany w ramach obchodów Dnia Promocji Zdrowia konkurs plastyczny pt. „Smacznie, zdrowo, kolorowo” został rozstrzygnięty! W konkursie brali udział uczniowie klasy I-III oraz zespołów edukacyjno-terapeutycznych.

Otrzymaliśmy od Was wiele pięknych prac, za które bardzo dziękujemy. Wszystkie możecie obejrzeć w galerii poniżej. Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy. Mamy nadzieję, że dalej będziecie rozwijać swoją kreatywność plastyczną.

Oto laureaci konkursu:

I miejsce: (ex aequo): Klaudia P. i Lena K.

II miejsce: Patrycja D.

III miejsce: Dawid W.

Wyróżnienia zdobyli:

Karolina K. i Szymon K.

Dziękujemy!!!

Organizatorzy

Galeria prac: