Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla uczniów pod hasłem „Mój Niebieski Świat”

W ramach corocznych obchodów Światowego Dnia Wiedzy o Autyzmie w Szkole Podstawowej Nr 33 Specjalnej rozpisany został konkurs plastyczny dla uczniów pod hasłem MÓJ NIEBIESKI ŚWIAT. Forma i technika pracy była dowolna. W ramach konkursu prace wykonało około 100 uczniów szkół podstawowych Chorzowa i Świętochłowic. Podczas uroczystego koncertu w DK BATORY w dniu 4 kwietnia 2023r została zorganizowana wystawa prac wykonanych na konkurs i zostały rozdane nagrody dla laureatów konkursu.
Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody. Rozdano 20 nagród grupowych i 16 indywidualnych.
Jury w składzie:
mgr Małgorzata Nuckowska
mgr Grzegorz Woynar
mgr Joanna Kubiak
wyróżniło prace:
• uczniów Szkoły Podstawowej Nr 25 im. Stanisława Hadyny,
• przedszkolaków z Przedszkola nr 22 w Chorzowie
• uczniów Szkoły Podstawowej nr 38 z Chorzowa
• ucznia z Zespołu Szkół Specjalnych Nr 3 w Chorzowie
• uczniów Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 33 z Oddziałami Przyszpitalnymi w Chorzowie.