Program z bajkoterapii  pt: „Bajka w życiu dziecka”- „Wakacyjne wspomnienia”

W roku szkolnym 2018/19 kontynuowany jest program z bajkoterapii  pt: „Bajka w życiu dziecka”.  W programie biorą udział uczniowie klas 3 ZET,3 ZET1, 4ZET,  oraz klasa II-III.   W dniu 22.10.2018r odbyły się pierwsze  w tym roku szkolnym zajęcia w Bibliotece Miejskiej. Tematyka  zajęć  nawiązywała do wakacyjnego wypoczynku dzieci. Zadaniem dzieci było  rozwiązywanie zagadek oraz dopasowanie do rozwiązania odpowiedniego obrazka i wpisanie hasła do krzyżówki. Tematyka zagadek związana była z wypoczynkiem w górach i nad morzem. Dzieci przypomniały sobie słownictwo związane z tematem. Tego typu zajęcia były wspaniałą okazją do wzbogacenia słownika czynnego uczniów o nowe pojęcia. Podsumowaniem zajęć była praca plastyczna  związana z tematem.