Obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia ?

Dnia 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszej szkole odbyła się sesja zdjęciowa z ogromnym misiem przyniesionym przez p. Kornelię. Dzieci wysłuchały informacji na temat historii pluszowego niedźwiadka. Obejrzały film z Kubusiem Puchatkiem, rozpoznawały misie na zdjęciach i odpowiednio nazywały z jakiej bajki pochodzi dany misio. Słuchały i tańczyły do piosenek ” Stary niedźwiedź mocno śpi”, „Jadą jadą misie”. Każdy uczeń poczęstował się misiem Haribo i dostał nalepkę z misiem na pamiątkę. Na koniec można było sobie wybrać kolorowankę z ulubionym misiem i ozdobić ją wg własnego uznania:Gumisie, Kubuś Puchatek, Miś Yogi, Miś Colargol, Paddington, Uszatek, Niedźwiedź z niebieskiego domu, Troskliwe Niedźwiadki. Było bardzo wesoło i przytulaśnie.