Międzyszkolny Konkurs z okazji Dnia Dziecka

dzieci, ziemia

Nauczyciele wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej nr 33 z Oddziałami Przyszpitalnymi w Chorzowie ogłaszają międzyszkolny konkurs plastyczny z okazji DNIA DZIECKA !

Tytuł konkursu :”DZIECKO W SWOIM DOMU”.

Narysujcie lub namalujcie co robicie podczas pobytu w domu, jak się bawicie, namalujcie swój pokój, lub swoje ulubione zabawki, a może portret kogoś z rodziny, a może…. macie inny pomysł? Wykonajcie pracę plastyczną dowolnego formatu i w dowolnej technice (kredki, farby, pastele lub technika mieszana). Mogą pomóc Wam rodzice lub rodzeństwo!

Zdjęcia prac prześlijcie nam do 25 maja na e-mail joannajur@interia.pl lub grzegorzwoynar@interia.pl

Jury złożone z dyrektora szkoły oraz nauczycieli wybierze najlepsze prace, których autorzy zostaną nagrodzeni. Rozstrzygnięcie konkursu w dniu 01.06. 2020 r. Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie!