Konkurs Sportowy

kocham WFDzień Dziecka w naszej szkole od lat oprócz innych atrakcji związany był z aktywnością sportową. Obecnie w czasie, w którym nie możemy się spotkać stale zachęcamy Was do podejmowania wysiłku fizycznego , jaki jest możliwy w obecnej chwili i bezpieczny w domowych warunkach pod nadzorem osób dorosłych. Wysyłamy Wam materiały i propozycje do ćwiczeń na każdą lekcję wychowania fizycznego. Wielu z Was ( ale nie wszyscy) przesyłają nam zdjęcia (nawet zdarzyły się filmiki ) na których możemy zobaczyć jak ćwiczycie. JESTEŚMY Z WAS DUMNI I BARDZO DOCENIAMY WASZE STARANIA. Mimo trudnego czasu dbacie o swoje zdrowie i kondycję fizyczną! Cieszy nas również , że jesteście ubrani w ładne stroje gimnastyczne! Prosimy o zdjęcia z kolejnych Waszych lekcji wychowania fizycznego.

Z przysłanych zdjęć i filmików wybierzemy najbardziej zaangażowanych uczniów, tych którzy nie poddają się i robią wszystko by ćwiczyć i być w dobrej formie! Najbardziej wytrwali sportowcy tego trudnego czasu, w którym nie możemy się spotykać w naszej szkole zostaną obdarowani sportową nagrodą, którą otrzymają w Dniu Dziecka!!!

Nauczyciele wychowania fizycznego: Pani Joanna Jurewicz, Pan Grzegorz Woynar