KONKURS PLASTYCZNY SZOPKA BOŻONARODZENIOWA-WYCIECZKA DO KRAKOWA

Wycieczka do Krakowa.

W okolicach Świąt uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Szopki Bożonarodzeniowe”. Uczestnicy mieli do wyboru jedną z dwóch technik: praca płaska lub praca przestrzenna. W efekcie powstało wiele pięknych, pomysłowych i oryginalnych prac. Biorąc pod uwagę wysiłek włożony w wykonanie szopki, oraz fakt, że każda z nich była niepowtarzalna i wyjątkowa, wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni w taki sam sposób. Nagrodą był wyjazd do Krakowa na pokonkursową wystawę szopek krakowskich w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa. Kolejnym etapem wycieczki był spacer po Krakowie połączony ze zwiedzaniem najważniejszych zabytków miasta, takich jak: Rynek Główny, Kościół Mariacki, Sukiennice, Barbakan, Brama Floriańska. W drodze powrotnej uczniom zostały wręczone dyplomy za udział w konkursie.