Klub Szkół UNICEF

Logo Klub szkół UNICEFKlub Szkół UNICEF to inicjatywa edukacyjna, która zrzesza placówki zainteresowane propagowaniem wśród swoich podopiecznych idei niesienia pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie. Szkoły należące do Klubu nie tylko uczestniczą w akcjach edukacyjnych przygotowywanych przez UNICEF, ale także organizują działania zaplanowane na dany rok szkolny. Każdego roku harmonogram prac ulega zmianie – raz zapraszamy Państwa do uczczenia ważnych dni międzynarodowych, innym razem proponujemy organizację w szkole specjalnych wydarzeń. Zawsze jednak przyświeca nam ten sam cel – budzenie świadomości uczniów i kształtowanie postawy propomocowej.

 

 

 

Harmonogram prac Klubu Szkół UNICEF

List do dzieci – Początek roku

Plakat – Konwencja o prawach dziecka

Marzenie – zdrowie. Wrzesień

Nowości UNICEF – Wrzesień 2018

Nowości UNICEF – Październik 2018

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka                  Scenariusze zajęć

Marzenie-czyste środowisko

Czyste środowisko- Grudzień 2018

Pokój na świecie – Styczeń 2019                               film

Marzenie-Tolerancja- Luty 2019                              film                                                   prezentacja

Marzenie – równe szanse – Marzec 2019

Nowości UNICEF – Marzec 2019

Nowości UNICEF- Kwiecień 2019                             film                                                   prezentacja Sport

Nowości UNICEF – Maj 2019

Marzenie- opieka-Maj 2019