III edycja zmagań sportowych „WYGRAJMY RAZEM” Chorzów Batory i przyjaciele

Zawodnicy

20 marca odbyła się trzecia edycja zmagań sportowych „WYGRAJMY RAZEM” Chorzów Batory i przyjaciele. Organizatorem i gospodarzem imprezy była nasza szkoła.

Do gościnnych progów hali MORiS w Chorzowie zawitało 10 ekip sportowych z całego województwa. Reprezentowane były następujące miasta: Tarnowskie Góry, Świętochłowice, Zabrze, Sosnowiec, Ruda Śląska oraz Chorzów. Imprezę pomagało przeprowadzić 30 wolontariuszy z zaprzyjaźnionej SP nr 8 ze Świętochłowic.

Zmagania sportowe stały na bardzo wysokim poziomie, zawodnicy pod względem fizycznym dali z siebie wszystko, a przyjęta konwencja, że liczy się start i radość ze wspólnej zabawy spowodował, że uczestnicy bez wyjątku kończyli zmagania we wspaniałych nastrojach. Dla uczestników przewidziane były bardzo różnorodne nagrody: dyplomy, medale, puchary, wysokiej klasy sprzęt sportowy, a także słodycze.

Impreza została zorganizowana dzięki finansowemu wsparciu: Urzędu Miasta Chorzów, firmy Decathlon, firmy Stokson oraz Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 33.

Wielką radością dla naszej społeczności były zapewnienia startujących ekip, że z niecierpliwością czekają na kolejną przyszłoroczną IV edycję naszej imprezy! CHORZÓW BATORY czeka więc aby przyjąć swoich PRZYJACIÓŁ w przyszłym roku.

DO ZOBACZENIA.

GALERIA>>>