Wycieczka edukacyjna do Funzeum w Gliwicach. Wystawa koloru i światła.

22 listopada uczniowie naszej szkoły udali się na wycieczkę edukacyjną do centrum rozrywki i edukacji Funzeum w Gliwicach. Wzięli udział w audiowizualnym wstępie do kolorów, zapoznali się z magiczną przezroczystą bryłą – pryzmatem, który rozczepia białe światło na kolory tęczy. Następnie uczniowie wyruszyli w podróż kolorami tęczy. Zwiedzili  siedem pokojów, poświęconym jej kolorom. Mieli możliwość poznania  każdego jej koloru i jego temperamentu. Po doświadczeniach koloru, zwiedzili krainę zwierciadeł i luster.  Następnie poznali  bajkowy las fluo, był to  fluoryzujący pokój, który wyglądał jak nie z tego świata. Wystawa „koloru i światła” oddziaływała na wszystkie zmysły:  wzrok, słuch,  kinestetykę.Dostarczyła wszystkim niezapomnianych wrażeń.