V Spartakiada „Wygrajmy Razem”- Chorzów Batory i Przyjaciele

W środę 26 kwietnia 2023 r. nasza szkoła po raz kolejny była gospodarzem spartakiady „Wygrajmy Razem”- Chorzów Batory i Przyjaciele w chorzowskiej hali MORiS. Była to już piąta edycja tej imprezy. W zmaganiach wzięło udział około 100 zawodników i zawodniczek: uczniów szkół specjalnych , przedszkoli integracyjnych, ośrodków szkolno-wychowawczych ze Śląska. Dzięki naszej formule wygrajmy razem, absolutnie wszyscy byli zwycięzcami. Zmagania sportowe były oczywiście najważniejszą częścią wydarzenia, ale nie zabrakło również smacznego poczęstunku.  Na wszystkich uczestników i widowni czekały słodkości oraz kiełbaska z grilla.  Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale, puchary oraz upominki. Do zobaczenia za rok ?.