Spotkanie z Mikołajem 2016

Spotkanie z mikołajem

W dniu dzisiejszym, w Domu Kultury „Batory”, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w przedstawieniu pt. „Zaczarowany Młyn” oraz spotkali się z Mikołajem.
Bajka opowiadała o przygodach Młynarczyka, który trafia do zaczarowanego młyna, gdzie czekała na niego do rozwiązania trudna zagadka, z którą musiał się uporać. Młynarczyk podczas swojej wędrówki spotykał na swojej drodze wiele bajkowych postaci: prześmieszne wodniki, piękne nimfy oraz czorty i nietoperze.Chociaż czasami bywało groźnie cała bajka skończyła się szczęśliwie. A Młynarczyk został właścicielem młyna.

Po przedstawieniu uczniowie naszej szkoły spotkali się z bardzo wyczekiwanym  grudniowym gościem- Mikołajem. Gość został przyjęty bardzo entuzjastycznie, a na twarzach dzieci zagościł uśmiech. Mikołaj wraz z jego pomocnikami rozdał każdemu swiąteczny podarunek.