Rozstrzygnięcie konkursu ” Smacznie, zdrowo, kolorowo”

Miło nam przekazać informację o rozstrzygnięciu konkursu pt. „Smacznie, zdrowo, kolorowo”, który zorganizowaliśmy w czerwcu, w ramach szkolnych obchodów Dni Promocji Zdrowia. Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu. Nagrody dla laureatów zostaną wręczone po powrocie uczniów do szkoły.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za przygotowanie potraw z wykorzystaniem warzyw i owoców, jak i podzielenie się z nami swoimi pomysłami. Wszystkie przesłane przepisy dań wraz z ich zdjęciami posłużyły do stworzenia wspólnej książki kucharskiej uczniów i nauczycieli. Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie i może sam spróbuje przygotować w domu potrawę z naszej książki kulinarnej.

Poniżej prezentujemy listę laureatów konkursu oraz efekt wspólnej pracy: książkę kucharską.

Laureaci konkursu:

Szymon Krawczyk: I miejsce za potrawę „Sałatka Szymkowa”.

Michał Gross: II miejsce za „Sok pełen mocy”

Dominika Wilk: III miejsce za „Wilczą sałatkę”.

Dodatkowo przyznaliśmy wyróżnienie Agnieszce Nowak za „Surówkę na zdrowie”

Książka kucharska SP 33 w Chorzowie.

książka kucharska

Zapraszamy do lektury.