Pokonanie pandemii koronawirusa to jedno z najważniejszych wyzwań.

plakat Szczepimy się

 

Spoty promocyjne

OstatniaProsta

A ty dla kogo się zaszczepisz?

Wypowiedzi ekspertów:
Dr hab. n. med. Ernest Kuchar

Kierownik Kliniki Pediatrii z Oddziałem Obserwacyjnym na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalista chorób zakaźnych, medycyny sportowej, pediatra. Członek krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych (m.in. International Organisation of Sports Medicine (FIMS) oraz European Society for Paediatrc Infectious Diseases). Autor i współautor podręczników medycznych, a także wielu publikacji naukowych.

 

prof. dr hab. n. med. Małgorzata Pawłowska

Kierownik Katedry Chorób Zakaźnych i Hepatologii Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu V-ce Prezes Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych

Więcej wypowiedzi ekspertów

https://www.gov.pl/web/szczepimysie/eksperci

Strony internetowe, na których na bieżąco umieszczane są aktualności o przebiegu szczepień, najnowsze komunikaty i  odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz założenia Narodowego Programu Szczepień

www.gov.pl/web/szczepimysie/materialy-dla-mediow

gov.pl/szczepimysie