Piknik rodzinny 2016

Uczniowie i nauczyciele na pikniku rodzinnym.
Już po raz kolejny  nasza społeczność szkolna wraz z rodzicami i opiekunami naszych uczniów spotkała się na „Pikniku Rodzinnym” w chorzowskim Skansenie. 
Spotkanie rozpoczęło się uroczystym powitaniem – tańcem ” Zasiali Górale…” w wykonaniu uczniów oraz nauczycieli.

Po wspólnych zabawach uczniowie klas młodszych pod opieką nauczycieli udali się do szkoły w Skansenie na specjalne zajęcia plastyczno-techniczne, a uczniowie gimnazjum wzięli udział w zajęciach „pieczenia chleba” w Karczmie. Wszyscy mieli okazję zwiedzenia Skansenu i podziwiania pięknych widoków, starych malowniczych chat i zagród sprzed ok. 200 lat.  Po zajęciach wszyscy ponownie się spotkali na słodkim poczęstunku i pieczeniu kiełbasek. Serdeczne podziękowania dla rodziców i nauczycieli, którzy upiekli przepyszne ciasta.