„Konkursy mikołajkowe”

W grudniowym czasie zarówno dzieciom jak i dorosłym wszystko kojarzy się ze świętami. Mikołaj to jeden dzień 6 grudnia, dla dzieci i dla nas dorosłych to zbyt mało.
Aby czar trwał postanowiliśmy 8 grudnia zrobić dla dzieci zabawy i konkursy pod miłą sercu dzieci nazwą ” konkursy mikołajkowe”.
Uczniowie i nauczyciele ubrani w czapeczki i inne elementy stroju Mikołaja mieli za zadanie pokonać tor przeszkód na czas.
Trzeba było przejechać odcinek na hulajnodze, pokonać slalom z workiem prezentów na plecach, przejść przez wysoką skrzynię, zmierzyć się z tunelem, a także popisać się koordynacją oraz siłą fizyczną.
Dzieci bez względu na wiek zaprezentowały się naprawdę rewelacyjnie, natomiast startujące nauczycielki udowodniły ,że codzienne zajęcia z uczniami poza wszystkim innym wymagają wielkiej sprawności i kondycji fizycznej.
Uśmiech na twarzach wszystkich startujących świadczył, że ruch i zabawa są tak samo ważne jak codzienna nauka.
Na koniec uczestnicy dostali prezenty i zakończyliśmy wspólną zabawę w naprawdę świątecznych nastrojach.