„Jesienne wariacje-inspiracje” – rozstrzygnięcie konkursu

Z inicjatywy naszej szkoły został przeprowadzony Regionalny Konkurs Plastyczny pt. „Jesienne wariacje-inspiracje” dla szkół sanatoryjnych, przyszpitalnych i ośrodków szkolno-wychowawczych. Celem konkursu było zaangażowanie naszych uczniów oraz podopiecznych z zaprzyjaźnionych szkół i ośrodków do ubarwienia kolorami jesieni otaczającej nas rzeczywistości i przelanie twórczych pomysłów na papier. Forma pracy była dowolna, liczył się pomysł, wykonanie i kreatywność.
Prace naszych uczniów, jak również prace nadesłane na konkurs są pełne przepięknych kolorów z wykorzystaniem ciekawych technik plastycznych.

Zapraszamy do fotogalerii i życzymy przyjemnego oglądania!!! GALERIA

Laureatami konkursu zostali:

Uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych im Ks prof. J. Tischnera przy Małopolskim Centrum Rehabilitacji dzieci „Solidarność” w Radziszowie

Nadia lat 11, Dawid lat 6, Dominik lat 3, Hugo lat 5, Maja  lat 3

Uczniowie Oddziałów  Przyszpitalnych w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 33 im. Jana Brzechwy z Oddziałami Przyszpitalnymi w Chorzowie

Paulina lat 8, Oliwier lat 9, Samanta lat 13, Katarzyn lat 15, Kinga lat 9, Kamil lat 14, Amelia lat 16, Kinga lat 14

Wszystkim Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy, zostaną oni nagrodzeni drobnymi upominkami i pamiątkowymi dyplomami.