IX Mistrzostwa Chorzowa Szkół Specjalnych w Unihokeju

W hali sportowej MORIS w Chorzowie przy ulicy Dąbrowskiego nasza szkoła zorganizowała IX Mistrzostwa Chorzowa Szkół  Specjalnych w Unihokeju. W tym roku do rywalizacji, oprócz Chorzowa
i Świętochłowic zaprosiliśmy uczniów ze szkoły z Rudy Śląskiej i  Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z  Tarnowskich  Gór. Rywalizacja odbywała się w kategorii: szkoły podstawowej
i gimnazjum. Drużyny rywalizowały w systemie każdy z każdym. Obie nasze drużyny zajęły V miejsce. Zawody w obu kategoriach wygrali uczniowie ze szkoły w Rudzie Śląskiej. Gratulujemy! Dodatkową atrakcją były konkursy: strzelania z łuku do tarczy i tenisa stołowego. Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy słodki poczęstunek. Wręczono nagrody i puchary dla szkół, oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników.