IV Spartakiada „Wygrajmy Razem”- Chorzów Batory i Przyjaciele

31 maja 2022 roku nasza szkoła była gospodarzem spartakiady „Wygrajmy Razem”- Chorzów Batory i Przyjaciele. Po dwóch latach przymusowej przerwy spowodowanej pandemią odbyła się w gościnnej hali MORiS w Chorzowie IV edycja imprezy. Gościliśmy zawodników z wielu śląskich miast Chorzowa, Zabrza, Świętochłowic, Tarnowskich Gór, Sosnowca, Rudy Śląskiej, Będzina oraz dwa zaprzyjaźnione przedszkola z Chorzowa. Dziesięć zespołów, osiemdziesięciu zawodników, trzydziestu wolontariuszy oraz pełne trybuny, w sumie około 200 osób było uczestnikami i świadkami zaciętych zmagań, w których dzięki naszej formule wygrajmy razem, absolutnie wszyscy byli zwycięzcami. Zmagania sportowe były oczywiście najważniejszą częścią wydarzenia, ale nie zabrakło również smacznego poczęstunku.  Na wszystkich uczestników i widowni czekały słodkości oraz smaczny obiad przygotowany przez naszą kuchnię.  Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale, puchary oraz nowoczesne głośniki do odtwarzania muzyki. Z niecierpliwością czekamy by nasi przyjaciele z całego województwa przybyli do nas znów w przyszłym roku na V edycję spartakiady.