Budujemy „Zamek Życzliwości”

Logo Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo

W piątek odwiedził Nas Mikołaj. Wszyscy coraz bardziej uświadamiamy sobie, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Czas choinek, lampek, światełek, różnych dekoracji, które sprawiają, że czujemy się inaczej, wyjątkowo, magicznie. Nie możemy jednak zapominać, że w ten przedświąteczny czas, w Święta Bożego Narodzenia najważniejszy jest drugi człowiek. Życzliwość, dobre słowo i akceptacja ze strony drugiego człowieka.
Nasza społeczność szkolna podjęła się budowy „Zamku Życzliwości”. Naszymi cegiełkami są życzliwe słowa, życzliwe symbole, gesty, życzenia dla drugiej osoby.
Pamiętajmy, że świąteczną atmosferę tworzą nie błyszczące dekoracje, a nasz stosunek do drugiej osoby. Każdy jest przecież wyjątkowy.