ALICJA W KRAINIE CZARÓW

W ramach programu „Przygoda z teatrem bez barier” uczestnicy programu zobaczyli na deskach CHCK spektakl muzyczny pt. „ Alicja w Krainie Czarów” w wykonaniu Dziecięcego Studia Teatralnego„ Zwierciadło” w reż. Ewy Skowiery. Pewnego upalnego dnia Alicja zauważyła Białego Królika w ubraniu, niosącego zegarek kieszonkowy. Pobiegła za nim w głąb nory i spadła wprost do Krainy Czarów. W tym magicznym miejscu wszystko jest na opak. Alicja spotkała tam Mysz, Kota, Susła, Zwariowanego Kapelusznika, który ma bzika na punkcie czasu. W tym zaczarowanym świecie wszystkie zwierzęta mówią. Dzieci grają w maskach, dużo tańczą i śpiewają. Na uwagę zasługują też piękne kostiumy i ciekawa scenografia. Na zakończenie spektaklu był czas na wspólne zdjęcie.