Wesołych Świąt Wielkanocnych

 

 

Z okazji Świąt Wielkanocnych
składamy całej społeczności szkolnej
Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom
najserdeczniejsze życzenia:
• 🌸 spokoju i wytchnienia w gronie najbliższych,
• 🕊️ nadziei, która dodaje sił na każdy dzień,
• 🌞 wiosennego optymizmu i wiary w dobro,
• 🌱 energii do podejmowania nowych wyzwań oraz radości płynącej z małych i dużych sukcesów.
Niech ten świąteczny czas przyniesie odnowę, życzliwość i wzajemne zrozumienie, a nadchodząca wiosna obdarzy wszystkich zdrowiem i pomyślnością.
Wesołych Świąt Wielkanocnych!
życzy
Dyrektor Szkoły
oraz
Grono Pedagogiczne

Zajączek Wielkanocny

 

 

Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych,
miłości, pokoju i pięknego czasu spędzonego w rodzinnym gronie
życzy
Dyrektor Szkoły
oraz
Grono Pedagogiczne

14 października – Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej
składamy najserdeczniejsze życzenia
wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom Administracji i Obsługi,
życzymy wielu sukcesów oraz spełnienia zawodowego.