Obchody Dnia Praw Dziecka

21 listopada 2021 r. uczniowie wzięli udział w kilku aktywnościach, których celem było upamiętnienie rocznicy uchwalenia Konwencji Praw Dziecka.

Każdy z uczniów wykonał niebieski rysunek. Rysunki te można teraz oglądać na wystawie na korytarzu szkolnym.  Nauczyciele przeprowadzili z wykorzystaniem materiałów przygotowanych przez Klub Szkół UNICEF- zajęcia edukacyjne, których celem było omówienie Praw Dziecka.

W szkole powstał również specjalnie na te obchody numer szkolnej gazetki, w którym można poczytać o prawach dzieci.

W szkole zrobiło się również niebiesko, gdyż wielu uczniów pamiętało i przyszło na zajęcia szkolne ubranych w niebieskie sweterki i bluzki, a kto zapomniał- wykonał niebieski kotylion lub muszkę.