Klub Szkół UNICEF

Miło nam również poinformować, ze nasza szkoła otrzymała również zaświadczenie o udziale w roku szkolnym 2022/2023 w aktywnościach Klubu Szkół UNICEF. Gratulujemy!

Dyplom UNICEF

Kreatywne Prace Plastyczne

Dzisiaj dotarł do nas również dyplom i certyfikat dla szkoły podsumowujący realizację Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE.
W ramach projektu na zajęciach rozwijających kreatywność uczniowie zespołów edukacyjno – terapeutycznych dla dzieci z autyzmem tworzyli piękne prace plastyczne z wykorzystaniem bardzo ciekawych technik plastycznych. GRATULUJEMY!

Certyfikat Kreatywne Prace Plastyczne

Sztuka Emocji

Miło nam oznajmić, że uczniowie klasy VI ZET AU1 otrzymali certyfikat uczestnictwa w edukacyjnym projekcie SZTUKA EMOCJI. Przez 8 miesięcy uczniowie poznawali podstawowe emocje i próbowali dać im wyraz poprzez 8 dziedzin sztuki ( malarstwo, film, taniec, muzyka, teatr itp.)

Podziękowanie "Sztuka Emocji"