Dzień Życzliwości 2022

21 listopada, oprócz Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka, jest także Dniem Życzliwości. Nasza szkoła miała przyjemność gościć dzisiaj studentów Akademii Muzycznej z Katowic, którzy uraczyli nas wspaniałym koncertem. Repertuarem były piosenki z bajek Disneya, dlatego uczniowie bardzo chętnie włączali się do śpiewania, a nawet grania.
Zachęcamy do obejrzenia relacji z dzisiejszego dnia, a uczniów do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie Krasnala Życzliwka dowolną techniką. Prace można składać do końca tygodnia do p. Adrianny Dzikowskiej.

Relacja z Dnia Życzliwości w naszej Szkole:

Cykl zajęć „Kuchnia to nasza specjalność”

Rozpoczęliśmy właśnie cykl zajęć „Kuchnia to nasza specjalność”,  podczas których uczniowie będą w tym semestrze przygotowywać najważniejszy posiłek dnia – śniadanie. W dniu dzisiejszym były to zdrowe i pożywne kanapki. Bardzo ważne było zachowanie higieny, samodzielność w szykowaniu oraz dowololność w wyborze produktów – wedle upodobań i smaków. Kanapki rozeszły się błyskawicznie.
Adrianna Dzikowska