Zaproszenie dla rodziców na bezpłatny Webinar

Logo Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo
W ramach projektu „Szkoła odpowiedzialna cyfrowo” w środę 9 listopada 2022r. o godz. 19:00 odbędzie się bezpłatny Webinar dla rodziców.
Temat spotkania: Czym jest higiena cyfrowa i w jaki sposób właściwie o nią zadbać?
Webinar będzie prowadzony przez dr Macieja Dębskiego.
Link do spotkania

Wycieczka do Planetarium Śląskiego w Chorzowie

Dnia 7.11 uczniowie naszej szkoły ( klasy 1, 2AU, 5, 6AU) uczestniczyli w wycieczce do Planetarium Śląskiego w Chorzowie.
Wzięliśmy udział w projekcji filmu pt. ,,Jesteśmy gwiazdami”. Seans, który mieliśmy okazję zobaczyć, był bardzo ciekawy, dostarczył nam przydatnej wiedzy. Uczniowie wrócili zadowoleni i pełni niezapomnianych wrażeń.

„Szkoła do hymnu” 2022

Plakat - zaproszenie do akcji Szkoła do hymnu

Już po raz kolejny zachęcamy uczniów naszej szkoły, aby w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 zaśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”. W tym roku będzie to czwartek, 10 listopada. W ten sposób chcemy włączyć naszą społeczność szkolną we wspólne świętowanie kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Symbole narodowe

Hymn -symbole PCS

podziękowanie za udział w konkursie

Laureaci Konkursu Międzyszkolnego POKAŻ ŚWIATU SWOJĄ JESIEŃ W GÓRACH

I miejsce– Magdalena J.   Zespół Placówek Oświatowych w Radziszowie

– Jakub R. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Będzinie

II miejsce Paulina P. – Szkoła Podstawowa nr 33

– Milena Gomulska – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Będzinie

– Natalia F. – Szkoła Podstawowa nr 33

III miejsce – Maria – Zespół Placówek Specjalnych Przy Zakładach Opieki Zdrowotnej w Opolu.

Wyróżnienia uzyskali: Więcej „Podziękowanie za udział w konkursie „Pokaż światu swoją jesień w górach” oraz ogłoszenie wyników.”