Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zapraszamy Was wszystkich również na nietypowe zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Chociaż nie możemy tym razem wspólnie świętować zwieńczenia wielomiesięcznych trudów nauki w szkole tak, jak dotychczas miało to miejsce każdego roku, dzięki technice możemy spotkać się wirtualnie i powiedzieć sobie „dziękuję” oraz „do zobaczenia” w filmiku przygotowanym przez naszych Uczniów specjalnie z tej okazji. Życzymy wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji, i do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie.

Dziwny rok szkolny, nietypowe zakończenie, tak najkrócej można określić mijający rok szkolny 2019/2020. Nasi uczniowie  dzielnie pracowali w zdalnym nauczaniu, mając wsparcie swoich Rodziców, nauczycieli i wychowawców. Wszystkim bardzo dziękujemy za  sprostanie wyzwaniu jakiego nie było w historii polskiego szkolnictwa.

Dziękujemy  rodzicom za okazaną pomoc, za motywowanie dzieci do pracy, za wsparcie w nauce na odległość.

Nowe narzędzia, metody pracy i komunikacji, a także umiejętności i kompetencje wypracowane podczas nauki zdalnej pozostaną z nami na dłużej i z powodzeniem będą mogły być wykorzystywane w procesie nauczania i uczenia się.

Spokojnych i bezpiecznych wakacji!

wakacje, podróże