Ferie zimowe w roku szkolnym 2020/2021

W tym roku szkolnym ferie zimowe dla uczniów z całego kraju odbędą się w jednym terminie i potrwają
od 4 stycznia 2021 do 17 stycznia 2021 r.
Podstawa prawna

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 27 listopada 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 https://dziennikustaw.gov.pl/DU/2020/2111

Szkolne Jasełka 2020

Magiczny czas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia był dla nas nauczycieli i uczniów zawsze wyjątkowy .Przynosił wspaniałe przeżycia podczas prób do występu, spotkań ze społecznością uczniowską, Rodzicami, Gośćmi.
To były zawsze wzruszające chwile. A teraz pomimo tej rzeczywistości, która nas dotknęła, postarajmy się ,przeżyć ten czas w trochę innej formie, ale również w bliskości , radości i nadziei. Wspaniałych Świąt dla całej naszej społeczności i całego Świata.

Zapraszamy Was na szkolne Jasełka 2020.

Jasełka dla najmłodszych

Jasełka dla starszych

„Święto Niepodległości oczami dziecka”-rozstrzygnięcie konkursu

W ogłoszonym konkursie z okazji Dnia Niepodległości wzięło udział 27 uczniów.
Celem wydarzenia było kształtowanie wśród uczniów poczucia świadomości narodowej oraz rozbudzenie wyobraźni twórczej.
Prace wykonane były rozmaitymi technikami plastycznymi, z wykorzystaniem różnych materiałów.
W konkursie wzięło udział 27 uczniów.

Laureatami konkursu zostali uczniowie: Więcej „„Święto Niepodległości oczami dziecka”-rozstrzygnięcie konkursu”

Mikołajki 2020

KOCHANE DZIECI,

Kartka z kalendarza 6 grudniato szczególny dzień, dzień wyczekiwany przez wszystkie małe i duże dzieci.W tym dniu przychodzi do nas ktoś wyjątkowy, z dalekiego kraju. Ma : długą białą brodę  ,czerwony garnitur i ogromny czerwony worek.Jego środkiem lokomocji są sanie i renifery.
Na pewno domyślacie się , o kim jest mowa – widzę to po waszych minach.

Sanie Św.Mikołaja

TAK, , OCZYWIŚCIE…. jest to  ŚWIĘTY    MIKOŁAJ !

Wiecie również , że w tym dużym czerwonym worku ma dla wszystkich dzieci    DUŻO PREZENTÓW.

Kochani nasi wspaniali uczniowie

Pan Dyrektor naszej szkoły , wszyscy nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi, życzą wam super fajnych prezentów , takich jakie sami sobie wymarzyliście  oraz dużo uśmiechu i radości.

Prezenty bożonarodzeniowe